2022-05-25 08:30:00 CEST

2022-05-25 08:30:00 CEST


REGULATED INFORMATION

Lithuanian English
Telia Lietuva, AB - Pranešimas apie esminį įvykį

Keičiasi „Telia Lietuvos“ Privačių klientų ir Skaitmeninės analitikos vadovas


„Telia Lietuvos“ Privačių klientų bei Skaitmeninimo ir analitikos vadovas Nortautas Luopas nuo 2022 m. birželio 30 d. palieka Bendrovę ir savo karjerą tęs užsienyje. Dviejų vadovų Privačių klientų bei Skaitmeninimo ir analitikos padaliniams pirmiausia bus ieškoma Bendrovės viduje.

„Reiškiu didelę padėką Nortautui Luopui už sėkmingus finansinius rezultatus ir labai reikšmingą indėlį kuriant naujos kartos skaitmenines paslaugas klientams. Įvairiapusė ir ekspertinė jo patirtis taip pat padėjo suburti ir išugdyti labai stiprią profesionalų komandą, kuriai pirmiausiai suteiksime vidinės karjeros galimybes. Du nauji vadovai (-ės) reikš tik dar didesnį dėmesį klientų poreikiams ir inovacijoms“ – sako „Telia Lietuvos“ vadovas Dan Strömberg.

„Esu dėkingas visai „Telia“ už neįkainojamą patirtį, kurią toliau ketinu panaudoti prisijungus prie ambicingo skaitmeninės rinkodaros startuolio Jungtinėse Amerikos Valstijose. Lietuva neabejotinai yra pažangių technologijų ir kokybei ypač reiklių klientų šalis, kurios reikšmė pasaulinėje inovacijų ekosistemoje su kiekvienais metais tik didės“, – kalbėjo Nortautas Luopas.   

Įvairiose tarptautinių įmonių pozicijose dirbęs N. Luopas yra sukaupęs ilgametę vadovaujamo darbo patirtį, jis vadovavo pardavimų, marketingo, komercijos, skaitmeninės infrastruktūros ir planavimo komandoms. Nuo 2019 m. jis buvo „Telia“ privačių klientų, o nuo 2020 m. ir skaitmeninimo bei analitikos vadovas.


Darius Džiaugys,
Ryšių su investuotojais vadovas,
tel. (8 5) 236 7878,
el. p. darius.dziaugys@telia.lt.